Le Jardin Dantel Fiyonklu Gecelik  LE JARDİN 2095 TİLDA LYCRA DANT FİYONKLU GECELİK STRİNG TAKIM ;   Le Jardin koleksiyonunun gözdeleri arasındaki fantazi gecelik takım % 85 polyamid ,% 15 elastandan imal edilmiştir. Siyah , Kırmızı , Mürdüm ve Fuşya renk

Le Jardin Dantel Fiyonklu Gecelik LE JARDİN 2095 TİLDA LYCRA DANT FİYONKLU GECELİK STRİNG TAKIM ; Le Jardin koleksiyonunun gözdeleri arasındaki fantazi gecelik takım % 85 polyamid ,% 15 elastandan imal edilmiştir. Siyah , Kırmızı , Mürdüm ve Fuşya renk (2095-LJ)

Marka : Le Jardin
Fiyat : 37,00 TL(KDV Dahil)
* 4,32 TL 'den başlayan taksitlerle

LE JARDİN  TİLDA LYCRA DANT FİYONKLU GECELİK STRİNG TAKIM ; 2095

Le Jardin koleksiyonunun beğenilenleri arasındaki fantazi gecelik takım % 85 polyamid ,% 15 elastandan imal edilmiştir. Siyah , Kırmızı , Mürdüm ve Fuşya renkleri eşliğinde ; ayrıca ; S-M ( SMALL-MEDİUM ) , M-L ( MEDİUM-LARGE) , L-XL ( LARGE-XLARGE ) BEDEN SEÇENEKLERİ İLE HER VÜCUT TİPİNE VE BEDENE UYGUNLUĞU SAĞLAYAN ÇİFT BEDEN TEKNOLOJİSİNİ KULLANIYOR VE HAREKETLERİNİZE ÖZGÜRLÜK VEREN HAFİF LYCRA İLE BOZULMADAN VE VÜCUDU RAHATSIZ ETMEDEN ELASTİKİYETE VE ESNEK HAREKET ETMENİZE DE İZİN VERİYOR.

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar